Proudové chrániče EATON

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení našeho obchodu

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

Proudové chrániče EATON

Schneider Electric

Firma Eaton Elektrotechnika s.r.o. nabízí nejširší sortiment proudových chráničů, jak pro domovní, tak pro průmyslové použití. Firma Felten&Guilleaume – dříve součást společnosti Moeller – dnes součástí společnosti Eaton - uvedla na trh jako první chránič typu G (1959), v roce 1996 nabídla novou konstrukci chrániče PHF7 se zvýšenou spolehlivostí a vyřešila problém nežádoucího vypínání obvodů s rentgeny, provedení - R. Pro průmyslové aplikace je v nabídce řada chráničů odolných proti vybavení při použití frekvenčních měničů (doplňkové písmeno - U). V Roce 2009 byl uveden na trh napěťově nezávislý proudový chránič s digitálními funkcemi řady dRCM a v roce 2014 firma Eaton uvedla na trh první proudový chránič typu B a B+.

Proudové chrániče EATON Počet produktů: 54

 • Schneider Electric

  Proudové chrániče PF6 jsou ekenomickou řadou chráničů s omezeným portfoliem s důrazem na co nejnižší pořizovací náklady. Jmenovité proudy přístrojů této řady jsou v rozsahu 25-63A s jmenovitými reziduálními proudy 30mA a 300mA.

 • Schneider Electric

  Řada proudových chráničů PF7 vyniká nejširší nabídkou provedení produových chráničů pro domácí a nenáročné průmyslové aplikace v sortimentu firmy Eaton. Jmenovité proudy přístrojů této řady jsou v rozsahu 25-100A s jmenovitými reziduálními proudy od 10mA až do 500mA.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 54 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 54 položek