EATON

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení našeho obchodu

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

EATON

Schneider Electric

V této kategorii naleznete výrobky EATON - rozvaděče, rozvodnice, jističe, proudové chrániče, relé, stykače, hlavní vypínače, svodiče přepětí, soumrakové spínače, schodišťové spínače,zvonky a spínací hodiny.

EATON Počet produktů: 196

 • Schneider Electric

  Společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak i průmyslové aplikace. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru, přísné politice jakosti a know-how uplatněným při výrobě jsou přístroje Eaton vysoce spolehlivé i v těch nejnáročnějších podmínkách a zaručují optimální ochranu osob, rozvodů a zařízení.

 • Schneider Electric

  Firma Eaton Elektrotechnika s.r.o. nabízí nejširší sortiment proudových chráničů, jak pro domovní, tak pro průmyslové použití. Firma Felten&Guilleaume – dříve součást společnosti Moeller – dnes součástí společnosti Eaton - uvedla na trh jako první chránič typu G (1959), v roce 1996 nabídla novou konstrukci chrániče PHF7 se zvýšenou spolehlivostí a vyřešila problém nežádoucího vypínání obvodů s rentgeny, provedení - R. Pro průmyslové aplikace je v nabídce řada chráničů odolných proti vybavení při použití frekvenčních měničů (doplňkové písmeno - U). V Roce 2009 byl uveden na trh napěťově nezávislý proudový chránič s digitálními funkcemi řady dRCM a v roce 2014 firma Eaton uvedla na trh první proudový chránič typu B a B+.

 • Schneider Electric

  V této kategorii naleznete ostatní přístroje Eaton: relé, stykače, hlavní vypínače, svodiče přepětí, soumrakové spínače, schodišťové spínače, zvonky a spínací hodiny.

 • Schneider Electric

  Společnost Eaton nabízí v rámci portfolia rozváděčových skříní a rozvodnic mnoho typových řad pro jakékoliv aplikace. Portfolio obsahuje např. malé plastové rozvodnice pro jeden jistič nebo plastovou rozvodnici pro bytovou jednotku, přes oceloplechovou domovní rozvodnici, rozváděčový systém pro bytové a kancelářské domy až po samostatně stojící skříně pro komerční a průmyslové objekty.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 196 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 196 položek