Hager Electro

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení našeho obchodu

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

Hager Electro

Schneider Electric

V této kategorii naleznete výrobky Hager Electric - rozvaděče, rozvodnice, jističe, proudové chrániče, relé, stykače, hlavní vypínače, svodiče přepětí a zvonky.

Hager Electro Počet produktů: 112

 • Schneider Electric

  Pro spolehlivou ochranu kabelů a vedení před přetížením a zkratem v obvodech s vyššími zkratovými proudy jsou dodávány dvě řady jističů s vypínací schopností 6 kA nebo 10 kA. Jističe s vypínací schopností 6 kA jsou dodávány v jednopólovém až čtyřpólovém provedení s charakteristikami B a C. Jističe s vypínací schopností 10 kA jsou dodávány jako jednopólové až čtyřpólové, případně též v provedení 1+N a 3+N s charakteristikami B, C a D. Pro jednoduché a rychlé označení jsou přístroje vybaveny popisovými štítky s průhledným krytem. K jističům lze montovat bez použití nástroje veškerá přídavná zařízení, jako například pomocné a signální kontakty, pracovní a podpěťovou spoušť.

 • Schneider Electric

  S proudovými chrániči Hager je každodenní styk s elektřinou mnohem bezpečnější. Spolehlivě chrání osoby a majetek při přímém i nepřímém kontaktu a snižují tak riziko případných izolačních závad.

 • Schneider Electric

  V této kategorii naleznete výrobky Hager Electric - relé, stykače, hlavní vypínače, svodiče přepětí a zvonky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 112 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 112 položek